Uudised

14. märtsil 2017 kuulutati Tartus Eesti Rahva Muuseumis välja Aasta Betoonehitis 2016.
„Aasta betoonehitis 2016” on Eesti Rahva Muuseum. Originaalne, kaasaegse arhitektuuriga, oma keskkonnas uusi seoseid loov ehitis, mis toob elegantsel moel esile betooni, kui tänapäevase struktuurmaterjali eelised.
Žürii esimees Aadu Kana: „Betoonitööde kvaliteet on samuti väga hea – ja veel millises mahus! Sealjuures kõige viimaste tagaruumide ja „pimedate” hoidlateni välja. Kuni betoontreppide käsitsi lihvimiseni. Kõik selle maja ehitamise osapooled on teinud suurepärast tööd – kiituseks eesti rahvale!”
Vaata meie ettevõtte ajaloo Äripäevast.
Põhitegevusalade juurde jõudmine oli tema sõnul loomulik jätk eelnevale elukogemusele. Müürsep täpsustab, et oma ettevõtte BGM Ehitus OÜ tegemise üheks ajendiks oli kasutada betooni kui viimistlusmaterjali ehk soov luua betoonist midagi ilusat.....
BGM Ehitus OÜ pälvis Äripäeva poolt välja antud Eesti Gasellettevõte 2020 tiitli.
BGM Ehitus OÜ pälvis Äripäeva poolt välja antud Eesti Gasellettevõte 2020 tiitli. Selle tunnustuse saab igal aastal vähem kui 1% Eesti ettevõtetest. Gasellettevõteteks nimetatakse ettevõtteid: kes on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, kes loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi — paindlikkust, kiirust, julgust.
Eesti GASELLILIIKUMINE tähistab 2020. aastal 20. sünnipäeva – täpselt nii kaua on Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldanud Gaselli Kongressi ja kirjutanud gasellfirmade käekäigust.
BGM Ehitus OÜ tänab kõiki koostööpartnereid ja kliente, tänu kellele tunnustuse pälvisime.